Registrace do systému

Postup při registraci

V následujícím formuláři je potřeba vyplnit všechny položky označené červenou hvězdou. Zvolené uživatelské jméno musí být v rámci systému unikátní, což systém po odeslání formuláře ověří a v případě duplicity budete požádáni o volbu jiného jména. Telefon a e-mail budou využity pouze pro kontaktování ve spojení s užíváním tohoto systému.

Pole Uživatelské jméno by mělo obsahovat systémové jméno, pod kterým se budete přihlašovat (např. frantisek.novak). Heslo musí být dlouhé alespoň 5 znaků. Do pole Kontrola hesla vepiště zvolené heslo pro kontrolu ještě jednou. Skutečné jméno je Vaše reálné jméno (např. František Novák). Společnost pomáhá identifikovat administrátorovi Vaší identitu. Do pole Vzkaz pro administrátora můžete uvést důvody, proč se do systému registrujete.

Z bezpečnostní důvodů není registrace přímá. Po zvolení uživatelského jména a hesla, Vám bude odesláno na e-mail potvrzení o úspěšné registraci. Přihlášení ale nebude možno provést, až do ruční aktivace účtu administrátorem, který zároveň přidělí potřebná oprávnění. O aktivaci budete upozorněni taktéž pomocí e-mailu.

 
Uživatelské jméno: *
Heslo: *
Kontrola hesla: *
Skutečné jméno: *
Společnost: *
E-mail: *
Telefon: *
Vzkaz pro administrátora: